Zielone Bielany

Zielone Bielany, to gmina położona na północno-zachodniej granicy naszej stolicy, granicząca z największym kompleksem leśnym w Polsce – z Puszczą Kampinoską. Dzielnica Bielany to zarówno przedwojenne, klimatyczne uliczki z gazowymi latarniami i pięknymi segmentami i willami (Płatnicza, Kleczewska, Daniłowskiego, Plac Konfederacji), przepiękne zaułki Młocin (dawne Miasto-Ogród Młociny, ulice Herodów, Królowej Jadwigi) – niestety, częściowo zdewastowane przez zabudowania Huty Warszawa, ale i także młodsze osiedla – Piaski, Chomiczówka, Słodowiec.

Dojeżdzająca tu nitka warszawskiego metra umożlwia błyskawiczny dojazd do centrum bez konieczności szukania miejsca do zaparkowania samochodu.

Bardziej od centralnych fragmentów dzielnicy oddalone osiedla, takie, jak Młociny, Placówka, Radiowo, czy Wólka Węglowa, to dynamicznie rozwijające się osiedla, w przeważającej części zabudowane domkami jednorodzinnymi. Coraz większy ład architektoniczny, dbałość o ładne ogródki, to wszystko bardzo pozytywnie wpływa na wygląd dzielnicy. To doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i odpoczynku.

Aby sprzedać lub kupić nieruchomość w gminie Bielany (działkę, dom, mieszkanie, lub nieruchomość użytkową) wypełnij formularz, lub zadzwoń 501-138-558

,