Nieruchomości - domy, mieszkania i działki na sprzedaż:

 Zamieszkać pod Warszawą

rezerwat w grochalachMieszkanie pod Warszawą staje się coraz wygodniejsze, coraz łatwiej zrobić zakupy, coraz lepsza jest sieć usług,coraz lepsze są szkoły i opieka zdrowotna. Mało tego: mieszkając pod Warszawą możesz cieszyć się dziką przyrodą, którą masz dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Agencja Nieruchomości Lebiedź Nieruchmości od lat pomaga w kupnie i sprzedaży domów, mieszkań, siedlisk oraz działek budowlanych i przemysłowych w Warszawie i gminach podwarszawskich.

 Każdorazowo gdy znajdziesz interesującą ofertę, napisz do nas maila pod adres:lebiedz@lebiedz.pl, lub po prostu zadzwoń 22-834-54-32.


 

 

Babice Stare:

nieruchomości domy i działki na sprzedaż w gminie Babice Stare słońce wschodziBabice Stare i okoliczne miejscowości to wyjątkowo prężnie rozwijająca się podwarszawska gmina. Wszelkie skupione wokół tej gminy miejscowości (Latchorzew, Bilzne Jasińskiego, Blizne Łaszczyńskiego, Lipków, Klaudyn, Kwirynów, Janów, Wyględy, Wiktorów, Mariew, Wólka, Borzęcin Duży, Koczargi Stare i Nowe), to miejscowości z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy, ze świetnie zorganizowaną infrastrukturą. Bliskość Puszczy Kampinoskiej stanowi dodatkowy atut Gminy. Wyjątkowo istotnym argumentem przemawiającym za wyborem tej gminy jako miejsce zamieszkania, jest fakt posiadania przez Gminę aktualnych planów zagospodarowania przestrzennego. Dzięki temu, pozwolenie na budowę uzyskuje się bardzo szybko, a realizację budowy domu można sfinalizować w ekspresowym tempie. Gmina Stare Babice doskonale dba o infrastrukturę, kolejno realizując poszczególne etapy zbrojenia działek budowlanych, a przypadku terenów o nieregularnych parametrach, dokonuje scaleń i wtórnych podziałów, w celu zwiększenia atrakcyjności terenu.


 

Bemowo:

 biurowiec na woli - domy mieszkania działki bemowo wola na sprzedaż i do wynajęcia Gmina Bemowo jest jedną z bardziej lubianych Gmin Warszawy. Doskonały dojazd do centrum miasta, świetna infrastruktura, liczne szkoły, sklepy, centra handlowe, a jednocześnie bliskość zielonych terenów rekreacyjnych (Lasek na Bemowie, rezerwaty Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka), oraz niedalekie sąsiedztwo zielonych "płuc Warszawy"  - Puszczy Kampinoskiej - to wszystko czyni z tej dzielnicy wyjąkowo ciekawe miejsce do zamieszkania.

Znajdują się tu stare, przewojenne osiedla (Boernerowo) - klimatyczne uliczki, piękna zabudowa wkomponowana w lasek bemowski. Są też osiedla młodsze - Groty, osiedla z domami jednorodzinnymi tuż przy lotnisku Bemowo, czy tereny z niską zabudową nieopodal WAT. Niedawno "odkryte" pięknie położone Forty Bema zabudowują się nowymi apartamentowcami, bardzo chętnie wybieranymi jako wymarzone "M".

Starsze osiedla, położone w centrum Gminy - okolice Powstańców Śląskich, Wrocławskiej, to w większości wielka płyta, ale domy systematycznie są remontowane, ocieplane, a z racji położenia - mają doskonałą infrastrukturę, sklepy, bazarki, komunikacja łącząca te strony praktycznie z każdym fragmentem Warszawy, a wszystko to w zasięgu krótkiego spacerku.


Bielany:

Warszawskie chodząc bielańskimi ulicamiBielany, to gmina położona na północno-zachodniej granicy naszej stolicy, granicząca z największym kompleksem leśnym w Polsce - z Puszczą Kampinoską. Dzielnica Bielany to zarówno przewojenne, klimatyczne uliczki z gazowymi latarniami i pięknymi segmentami i willami (Płatnicza, Kleczewska, Daniłowskiego, Plac Konfederacji), przepiękne zaułki Młocin (dawne Miasto-Ogród Młociny, ulice Herodów, Królowej Jadwigi) - niestety, częściowo zdewastowane przez zabudowania Huty Warszawa, ale i także młodsze osiedla - Piaski, Chomiczówka, Słodowiec.

Dojeżdzająca tu wreszcie jedyna, jak dotąd nitka warszawskiego metra umożlwia błyskawiczny dojazd do centrum bez konieczności szukania miejsca do zaparkowania samochodu.

Bardziej od centralnych fragmentów dzielnicy oddalone osiedla, takie, jak Młociny, Placówka, Radiowo, czy Wólka Węglowa, to dynamicznie rozwijające się osiedla, w przeważającej części zabudowane domkami jednorodzinnymi. Coraz większy ład architektoniczny, dbałość o ładne ogródki, to wszystko bardzo pozytywnie wpływa na wygląd dzielnicy. To doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i odpoczynku.


Błonie:

grilowanie w BłoniuBłonie, to miasto oddalone od Warszawy o ok. 30km, leżąca na Trasie Poznańskiej. Z uwagi na możliwość dojazdu do Warszawy kolejką SKM, osoby o skromniejszym portfelu mogą tu kupić mieszkanie większe, niż w Warszawie, a dojazd do centrum kolejką zajmuje niecałe 20 minut. Jest to więc całkiem dobre rozwiązanie.

Błonie leży na przecięciu dwóch szlaków komunikacyjnych: Trasy Warszawa - Poznań i Nowy Dwór (Trasa Gdańska) z Grodziskiem Mazowieckim - czyli z Trasą Katowicką. To położenie sprawiło, że bezpośrednio przy Trasie lokalizuje się wiele firm spedycyjnych, składów celnych, dużych magazynów logistycznych, oraz centrów biznesowych.

W Błoniu i okolicznych miejscowościach powstaje wiele nowych realizacji deweloperskich, ale również osiedli domów jednorodzinnych.


Czosnów:

łąki w pod puszczą kampinoską w czosnowieGmina Czosnów, to doskonale skomunikowana z Warszawą podwarszawska Gmina położona w otulnie Puszczy Kampinoskiej. Szybki dojazd do Warszawy zapewnia Trasa Gdańska. Bliskość Parku Kampinoskiego, mazowieckiego parku krajobrazowego przy Wiśle - to wszystko sprawia, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania i wypoczynku po pracy. Gmina Czosnów jest jedną z prężniej rozwijających się podwarszawskich gmin. Gmina, w większości posiada aktualne plany zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu szybka realizacja budowy domów jest możliwa. Władze Gminy dbają o infrastrukturę, systematycznie rozwijana jest sieć wodociągowa, kanalizacyjna. Dlatego, miejscowości położone w obrębie Gminy Czosnów, takie, jak: Dębina, Adamówek, Brzozówka, Łosia Wólka, Sowia Wola, Sowia Wola Folwarczna, Aleksandrów, Kazuń, Czeczotki, Małocice - to coraz częściej wybierane lokalizacje dla budowy wymarzonego domu. W pobliżu Puszczy, na dużych działkach siedliskowych lokalizują się artyści, dla których taka bliskość natury jest doskonałą odskocznią po codziennych trudach zawodowych. W okolicznych stadninach można pojeździć konno, liczne szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe dają wiele możliwości odpoczynku na łonie natury.


 Izabelin:

domy i działi na sprzedaż Izabelin Hornówek Truskaw w otulinie puszczy kampinoskiejGmina Izabelin, znajdująca się w otulinie Puszczy Kampinoskiej to jedna z najbardziej ekologicznych gmin w tak bliskim sąsiedztwie Warszawy. Większa część miejscowości tej gminy (Izabelin, Hornówek, Laski Truskaw, Sieraków), to miejscowości położone na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskość Puszczy, oraz brak jakichkolwiek uciążliwych zakładów produkcyjnych czynią z tych miejscowości zielone płuca dla Warszawy. To jeden z powodów, dla których tak wiele osób wybrało tę właśnie gminę na miejsce postawienia domu, w którym mogą odpocząć po codziennych trudach.

Nasza firma działająca na tym terenie od kilkunastu lat może poszczycić się wieloma udanymi transakcjami sprzedaży zarówno domów, jak i działek z terenu gminy Izabelin


 Kampinos:

 dzikie zwierzęta wchodzą domy i działki na sprzedaż w gminie kampinosGmina Kampinos (od nazwy tej miejscowości wzięła nazwę Puszcza Kampinoska), to najdalej w kierunku północno-zachodnim gmina oddalona od Warszawy, leżąca na trasie Warszawa-Żelazowa Wola. Gmina leży w otulinie Puszczy, a wiele miejscowości gminy położonych jest na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Jednym z ciekawszych zakątków, który powinno się obejrzeć, to miejscowość Granica, z Muzeum Puszczy Kampinoskiej, mieszczącym się w pięknym drewnianym dworku. Granica, to doskonały punkt wypadowy na liczne wycieczki piesze, czy rowerowe po północnym, znacznie mniej, niż południowy uczęszczanym fragmencie Puszczy. W miejscowościach: Kampinos, Podkampinos, Wola Pasikońska, Komorów, Granica - znaduje się sporo działek "siedliskowych", stadniny koni, czy też gospodarstw agroturtstycznych. Nieco głębiej, w lesie można wybrać się do Zamczyska - z resztkami średniowiecznego grodu. Spotkać też można wiele wsi, z opuszczonymi gospodarstwami - ponieważ Park Kampinoski wykupuje tereny, które niegdyś zamieszkiwano, praktycznie "w środku Puszczy


 Leoncin:

sana w leoncinie cybuliceGmina Leoncin, to urokliwe miejsce oddalone od centrum Warszawy o ok. 40km. Gmina, i jej okoliczne miejscowości (Teofile, Grochale, Cybulice Małe, Cybulice Duże, Wincentówek, Gać, Wilków Polski) jest bardzo dobrze zorganizowana. Jest to jedna z nielicznych gmin w Polsce, która posiada aktualne plany zagospodarowania przestrzennego, tak więc po zakupie działki budowlanej można bardzo szybko przystąpić do budowy domu. Większa część gminy ma rozprowadzone wszelkie media - z wodociągiem i kanalizacją włącznie. Dojazd do Warszawy zapewnia komunikacja PKS, regularnie kursująca do stolicy. W Leoncinie jest wiele sklepów, szkoła, banki. Mieszkańcy Gminy Leoncin mieszkają w urokliwym zakątku - w otulinie Puszczy Kampinoskiej, a jednocześnie blisko Wisły, gdzie miłośnicy ptaków mogą podglądać wiele rzadko spotykanych gatunków, jak chociażby bielika,  kaczki-czernice, liczne brodźce, kormorany i wiele, wiele innych.


Leszno:

bobrowe żeremia w gminie leszno pod warszawąGmina Leszno, to jedna z gmin położonych w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Doskonały dojazd z Warszawy - jedzie się trasą na Sochaczew i Żelazową Wolę. Z uwagi na coraz większą ilość mieszkańców, władze gminy postanowiły ustanowić połączenie środkami komunikacji miejskiej do Warszawy. To ogromne ułatwienie, zwłaszcza dla  młodzieży szkolnej, coraz liczniej zamieszkującej okoliczne miejscowości. Miejscowości takie, jak Wiktorów, Wyględy, Rybno, Zaborów, Feliksów, czy Zaborówek graniczące z Puszczą Kampinoską, to wyjątkowo piękne, prężnie rozwijające się osiedla zabudowywane nowymi domami jednorodzinymi. Gmina zadbała o uporządkowany podział gruntów, które suksecywnie są zbrojone. Wraz ze wzrostem ilości mieszkańców, pojawia się infrastruktura - ośrodki zdrowia, sklepy, przedszkola, apteki. Poza komunikacją miejską, mieszkańcy mają do dyspozycji sieć regularnie kursujących prywatnych busików, którymi można bez żadnych utrudnień dojechać do Warszawy.


Łomianki:

 

słońce wschodzi nad łąkami w łomiankach dziekanowie nad wisłąGmina Łomianki, to doskonale skomunikowana ze stolicą podwarszawska miejscowość. Bliskość Puszczy Kampinoskiej powoduje, że wszystkie miejscowości tej gminy: Łomianki, Dąbrowa Leśna, Dziekanów Leśny, Dziekanów Nowy, Dziekanów Polski, Pieńków, Palmiry, Łomianki Dolne - te wszystkie miejscowości cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów kupujących. Doskonały dojazd Trasą Gdańską, bliskość metra, Puszcza Kampinoska i rozległe łąki nadwiślane czynią z tej gminy niezwykle wygodne miejsce do życia i odpoczynku.

Agencja Nieruchomości Lebiedź  od lat pracująca na terenie  gminy Łomianki może poszczycić się wieloma udanymi transakcjami sprzedaży domów gotowych, surowych, działek budowlanych, czy przemysłowych położonych na terenie gminy Łomianki.


Powiat i Gmina Nowy Dwór Mazowiecki: 

zabytki domy i działki nowy dwór mazowieckiNowy Dwór Mazowiecki to miejscowość oddalona o ok. 30 kilometrów od Warszawy. Najłatwiej dojechać Trasą Gdańską, ale można również od strony Jabłonny i Chotomowa. Dla osób mieszkających w Nowym Dworze Mazowieckim, a pracujących w Warszawie doskonały dojazd zapewnia pociąg. W niecałe 20 minut na stacji Dworzec Gdański jest możliwość przesiadki do metra.

Okolice Nowego Dworu Mazowieckiego w ostatnich latach cieszą się wielkim zaiteresowaniem ze strony inwestorów. W samym Nowym Dworze powstało w ostatnim czasie kilka zakładów przemysłowych, dzięki czemu stworzonych zostało wiele nowych stanowisk pracy. Powodzeniem cieszą się miejscowości takie, jak Pomiechówek, Goławice, Kikoły, Janówek, Krubin.

Bardzo ciekawym obiektem jest zabytkowa Twierdza Modlin, oraz stary spichlerz zbudowany u zbiegu Wisły i Narwi.


 Ożarów Mazowiecki: 

pracowity ożarów mazowieckiGmina Ożarów Mazowiecki, leżąca tuż za granicami Warszawy, przy Trasie Poznańskiej, to jedna z prężniej rozwijających się podwarszawskich gmin. W samym Ożarowie wybudowano piękny kompleks szkół (podstawowa i gimnazjum), basen wraz z centrum sportowym.

W Gminie Ożarów, z uwagi na szybki dojazd Trasą Poznańską, lokalizuje się wiele centrów handlowych, logistycznych, centrów biznesowych, magazynów i firm usługowych. Dojazd do Warszawy zapewnia Szybka Kolej Miejska (SKM), dzięki czemu w centrum można znaleźć się o wiele szybciej niż samochodem, lub autobusem.

Miejscowości położone w Gminie Ożarów, takie, jak Umiastów, Piotrkówek, Duchnicew, Jawczyce, Bronisze, Macierzysz, , Płochocin - to coraz częściej poszukiwane okolice do zamieszkania. Bliskość Puszczy Kampinoskiej, Szybki dojazd Trasą Poznańską, liczne supermarkety - jak Tesco, czy Selgros czynią te okolice przyjaznymi do zamieszkania. Duża ilość terenów już przekształconych na budowlane sprawia, że w okolicach Ożarowa powstaje coraz więcej realizacji osiedli deweloperskich.


Aby sprzedać lub kupić nieruchomość (działkę, dom, mieszkanie, lub nieruchomość użytkową) wypełnij formularz umieszczony na dole tej strony, lub zadzwoń (0-22) 834-54-32 


 Tematy powiązane:

 1. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Babice
 2. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Bemowo
 3. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Bielany
 4. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Błonie
 5. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Czosnów
 6. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Izabelin
 7. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Kampinos
 8. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Lenoncin
 9. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Leszno
 10. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia w gminie Nowy Dwór Mazowiecki
 11. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Łomianki
 12. domy i działki do sprzedaży i wynajęcia gmina Ożarów Mazowiecki

              


Typ nieruchomości:  Dom  Działka  Mieszkanie  Lokal / budynek użytkowyProsimy zwrócić uwagę na:
- lokalizację nieruchomości
- powierzchnię
- cenę