boom na małe mieszkania

Małe mieszkania, do 30m2 sprzedają się tak szybko, że aż strach… pomyśleć co będzie, gdy trend się odwróci, a optymistycznie zapatrzeni w świetlaną przyszłość inwestorzy nie zrealizują wszystkich swoich (więcej…)

Czytaj dalej...
duże mieszkania wielka płyta

Duże mieszkania w starej substancji

Duże mieszkania w starej substancji, to znaczy mieszkania powyżej 80m2 – nadal przezywają nienajlepszy okres i nienajlepsze  też są wyniki sprzedażowe tych nieruchomości. W takich metrażach, są to przeważnie (więcej…)

Czytaj dalej...
Dom-28-Wolica

Rynek domów AD 2018

Rynek domów AD 2018. Mieszkania, zwłaszcza te małe przeżywają bardzo dobry czas, a ceny stopniowo rosną, tymczasem,  o ile rynek mieszkań rzeczywiście przeżywa ożywienie, zwłaszcza segment mieszkań mniejszych, (więcej…)

Czytaj dalej...
flipy

Fliperowy zawrót głowy.

Fliperowy zawrót głowy? czy może już moda przemija? Flipowanie stało się stosunkowo powszechnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Pytanie,  na jakie nie ma precyzyjnej odpowiedzi jest takie: jak długo (więcej…)

Czytaj dalej...
2015-02-05 11.14.54

Kupować, czy jeszcze czekać?

Kupować czy jeszcze czekać? To pytanie, które stawia sobie każdy inwestor. Nieważne, czy planowana inwestycja to zakup akcji, złota, czy nieruchomości. Kluczowym jest pytanie – czy wybrany moment jest (więcej…)

Czytaj dalej...
DSC05778

Spełnić marzenie o własnym domu

Spełnić marzenie o własnym domu można w dwojaki sposób. Albo kupujemy działkę i realizujemy własną koncepcję autorską, zjadającą sporo czasu i nerwów, albo: decydujemy się na dom gotowy i przyjmujemy z (więcej…)

Czytaj dalej...