Analiza wartości rynkowej nieruchomości

Analiza wartości rynkowej nieruchomości

Gdy musimy sprzedać nieruchomość, stajemy przed trudnym zadaniem, jakim jest oszacowanie, to znaczy analiza realnej, rynkowej wartości naszej własnej nieruchomości. analizyNie jest to zadanie łatwe, ponieważ w Polsce praktycznie nie ma żadnych globalnych,  archiwalnych baz danych zawierających informacje o rzeczywistych cenach, jakie osiągają poszczególne nieruchomości przy sprzedaży. Dlatego też, klienci nie wiedzą, jak długo trwa proces sprzedaży. Nie znają trendów rynkowych. Niestety mass media, głównie internet pokazują jedynie ceny OFERTOWE, to znaczy widać całą masę nieruchomości, które nie zostały jeszcze sprzedane.

Nasze 27 letnie doświadczenie w zawodzie pozwala z dużą precyzją wskazać, jaki jest realny poziom ceny możliwy do osiągnięcia ze sprzedaży waszych nieruchomości. Uczestniczymy w tysiącach transakcji. Od lat jesteśmy z naszymi klientami podczas całego procesu sprzedaży, począwszy od ustalenia prawidłowego poziomu ceny ofertowej, poprzez zbadanie możliwości rynkowych każdej powierzonej nam nieruchomości, opracowanie prawidłowej strategii marketingowej, negocjacje, aż do finalizacji transakcji. Wiemy, jak sprzedać korzystnie każdą nieruchomość. Potrafimy skutecznie zrealizować wasze marzenia o zamianie mieszkania na większe, czy o budowie domu na wymarzonej działce. Od lat uwalniamy Was od wszelkich problemów związanych z obrotem nieruchomościami.

Jeśli nie chcecie zlecać nam pośrednictwa, a jedynie zorientować się w realiach rynkowych, prosimy o kontakt pod nr 501-138-558, lub na adres: joanna@lebiedz.pl